W dniach 12-14 kwietnia w Warszawie obyły się 18. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB oraz 5. Targi Techniki Kryminalistycznej CRIMELAB.

Tegoroczne 18. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB oraz 5. Targi Techniki Kryminalistycznej CRIMELAB były okazją do wysłuchania wielu ciekawych wykładów podczas organizowanych w ramach wydarzenia konferencji, zapoznania się z najnowszą ofertą rynkową prezentowaną przez obecne tu firmy i wielu rozmów. Te zapewne staną się inspiracją dla nowych rozwiązań w laboratoriach czy ciekawych publikacji na łamach specjalistycznych czasopism.

15 lat „Laboratorium”

Podczas Targów EUROLAB świętowaliśmy jubileusz 15-lecia „Laboratorium – Przeglądu Ogólnopolskiego”. Z tej okazji Prezes Zarządu MT Targów Polska S.A. wręczyła redakcji kwiaty, życząc kolejnych tak ważnych jubileuszy i wspierania specjalistów merytorycznymi opracowaniami publikowanymi na łamach. Wspólnie z nami świętowali oczywiście Czytelnicy, którym bardzo serdecznie dziękujemy za czas spędzony podczas tegorocznego EUROLABU, ale  przede wszystkim za ostatnie 15 lat.

Relacja z wydarzenia została opublikowana z wydaniu 5-6/2016. Zapraszamy do lektury.