Automatyzacja procesu izolacji kwasów nukleinowych z różnych materiałów biologicznych.

Maxwell®RSC System

Automatyzacja procesu izolacji kwasów nukleinowych z różnych materiałów biologicznych. Oczyszczanie DNA i RNA w systemie Maxwell® RSC bazuje na złożu magnetycznym w napełnionych fabrycznie jednorazowych kartuszach i zapewnia niezwykle powtarzalne wyniki i wysoką wydajność izolacji bez zanieczyszczeń krzyżowych. Preinstalowane protokoły i tablet zapewniają łatwą i wygodną obsługę. Zintegrowany fluorymetr pozwala na oznaczenie ilościowe produktu izolacji. System oczyszcza jednocześnie od 1 do 16 próbek w mniej niż 30 minut (w zależności od protokołu). Sprzęt, gotowe zestawy odczynników oraz serwis są dostępne bezpośrednio od producenta. Także na potrzeby diagnostyki molekularnej.

Zastosowanie
Izolacja kwasów nukleinowych (gDNA, ccfDNA, całkowity RNA lub mikroRNA) z szerokiej gamy materiałów biologicznych: komórek, tkanek świeżych i FFPE, krwi, osocza, roślin, bakterii, wirusów, kału i wielu innych.

Nazwa firmy:
PROMEGA GmbH

tel. +48 22 531 06 67

e-mail: pl_custserv@promega.com

www: http://www.promega.com/maxwell-pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij