System GloMax® to czytniki mikropłytek z możliwością indywidualnej konfiguracji i na każdą potrzebę danego laboratorium.

Wielomodułowe czytniki mikropłytek GloMax®

System GloMax® to czytniki mikropłytek z możliwością indywidualnej konfiguracji i na każdą potrzebę danego laboratorium. GloMax® Discover to prosty w obsłudze, wielomodułowy czytnik umożliwiający detekcję: luminescencji, fluorescencji, absorpcji UV-Vis, BRET, FRET i luminescencji z użyciem filtrów zapewniając wysoką czułość pomiarów i duży zakres dynamiczny dla płytek w formacie od 6 do 384 dołków. Dostępna jest funkcja podpisu elektronicznego zgodnie z regulacjami FDA, a ponadto po uzgodnieniu możliwa jest kwalifikacja IQ i OQ oraz istnieje możliwość automatyzacji. System GloMax® Explorer o modułowej budowie jest dostępny w dwóch konfiguracjach podstawowych i można go w każdej chwili według życzenia doposażyć z zachowaniem możliwości aktualizacji i modyfikacji. Nowy czytnik GloMax® Navigator to czuły luminometr o kompaktowej budowie dla płytek w formacie 96 dołków.

Zastosowanie

Badania/testy z zastosowaniem genów reporterowych, testy przeżywalności komórek, cytotoksyczności i apoptozy, multipleksowanie, pomiary kinetyki, testy metabolizmu komórek oraz wykrywające stres oksydacyjny, ELISA, analizy BRET/FRET, badanie oddziaływań białko – białko.

Producent: Promega Corporation, Madison, Wisconsin, USA

Nazwa firmy:
Promega GmbH

tel. 22 531 06 67

e-mail: pl_custserv@promega.com

www: http://www.promega.com

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij