Spectrum Compact CE System to 4-kapilarne urządzenie do elektroforezy z możliwością detekcji do 6 barwników w 32 próbkach.

Spectrum Compact CE System

Spectrum Compact CE System to 4-kapilarne urządzenie do elektroforezy z możliwością detekcji do 6 barwników w 32 próbkach. Jego kompaktowy rozmiar i intuicyjna obsługa za pomocą ekranu dotykowego lub Remote Access Software umożliwiają szybką integrację urządzenia w codzienną pracę laboratoryjną. Pozwala on użytkownikowi na pełną elastyczność przeprowadzanych badań i analiz danych dzięki kompatybilności z wieloma oprogramowaniami i większością dostępnych zestawów odczynników do sekwencjonowania DNA i analiz fragmentów/STR. Gotowe do użycia odczynniki umożliwiają optymalizację zużycia materiałów eksploatacyjnych. Instalacja w laboratorium, wysokiej klasy usługi serwisowe oraz programy szkoleniowe to dodatkowe zalety Spectrum Compact CE System.

Zastosowanie

Sekwencjonowanie Sangera i analiza fragmentów, m.in. kryminalistyczna analiza układów STR, walidacja sekwencjonowania nowej generacji (NGS), badania niestabilności mikrosatelitarnej (MSI), uwierzytelnianie linii komórkowych STR lub wykrywanie mutacji.

Producent

Promega Corporation, Madison, Wisconsin, USA

Nazwa firmy:
Promega GmbH

tel. 22 531 06 67

e-mail: pl_custserv@promega.com

www: http://www.promega.com/SpectrumCompact

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij