W dniach 17-20 marca 2015 roku po raz dwudziesty pierwszy w warszawskim Centrum EXPO XXI odbyły się Międzynarodowe Targi Automaticon 2015.

Ponad 300 wystawców w ciągu 4 dni prezentowało produkty ze swojej oferty. Tegorocznym targom towarzyszyły również liczne seminaria i sympozja, na których odwiedzający mogli poznać szczegóły ofert niektórych wystawców. Nie zabrakło rywalizacji, w której nagrodą był Złoty Medal Automaticon 2015.

Tagi Automaticon były doskonałą okazją by wymienić się osiągnięciami i doświadczeniami z zakresu automatyki, robotyki i pomiarów przemysłowych.

Redakcja czasopisma składa podziękowania Partnerom za owocne spotkania podczas wydarzenia.

fot. A. Garniewska

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij