Za nami kolejne Międzynarodowe Targi Inżynierii Chemicznej, Ochrony Środowiska i Biotechnologii ACHEMA.

W dniach 15-19 czerwca br. we Frankfurcie nad Menem odbyła się kolejna edycja targów ACHEMA - jednej z najważniejszych europejskich wystaw technik chemicznych, laboratoryjnych, sprzętu kontrolno-pomiarowego i biotechnologii. Wystawie towarzyszył ciekawy program konferencyjny, podczas którego wygłoszonych zostało ponad 500 inspirujących prelekcji.

ACHEMA jest węzłem komunikacyjnym branży technologicznej, stanowi doskonałe miejsce spotkań zarówno naukowych jak i inwestycyjnych. Nie mogło tam nas zabraknąć. Zapraszamy do zapoznania się z fotorelacją.

Relacja z targów zostanie opublikowana w wydaniu 9-10/2015, które ukaże się z końcem sierpnia na rynku.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij