Przedstawiamy działalność Laboratorium Badania Drewna, Materiałów Drewnopochodnych, Opakowań, Mebli, Konstrukcji i Obrabiarek mieszczące się w Instytucie Technologii Drewna.

Instytut Technologii Drewna (ITD) to jedyna w Polsce jednostka naukowo-badawcza zajmująca się od 1952 r.  w sposób kompleksowy zagadnieniami przerobu drewna, jego zastosowań, tworzenia nowych kompozytów opartych na tym surowcu i innymi problemami, często wynikającymi z praktyki gospodarczej.

Misją Instytutu jest prowadzenie badań zmierzających do osiągnięcia zrównoważonego rozwoju
branży drzewnej, wysokiej pozycji konkurencyjnej polskiego sektora drzewnego, opracowanie nowoczesnych materiałów, technologii, technik obróbki, a także edukacja i wzrost świadomości ekologicznej społeczeństwa opartego na wiedzy.

Artykuł został opublikowany w wydaniu 3-4/2015 na stronach 10-12. Zapraszamy do lektury!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij