W dniach 6-10 lipca br. w Poznaniu odbyła się IX Polska Konferencja Chemii Analitycznej pod hasłem przewodnim - "Chemia analityczna to ciągłe wyzwania".

IX Polska Konferencja Chemii Analitycznej była kontynuacją Polskich Konferencji Chemii Analitycznej mających na celu przedstawienie polskich osiągnięć w zakresie teorii jak i praktyki metod separacyjnych.Tegoroczna konferencja organizowana była pod hasłem "Chemia analityczna to ciągłe wyzwania". Program naukowy Konferencji obejmował wykłady, komunikaty oraz sesje plakatowe. Konferencji towarzyszyły wystawy aparatury, akcesoriów, oprogramowania.

Kolejna edycja już za 3 lata w Lublinie.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową relacją, która zostanie opublikowana w wydaniu 9-10/2015.

fot. A. Garniewska

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij