Projektowanie pomieszczeń czystych jest ściśle powiązane z uwarunkowaniami technologicznymi. Konieczność zachowania rozdzielenia środowisk, a także kontrola zanieczyszczenia mają kluczowe znaczenie.

Projektowanie pomieszczeń czystych jest złożonym procesem, w którym uwarunkowania instalatorskie i przyjęte rozwiązania architektoniczne wynikają ze ścisłych uwarunkowań technologicznych. Zrozumienie zasady funkcjonowania pomieszczeń czystych, jak również relacji pomiędzy poszczególnymi klasami czystości i zachodzących w nich procesów, jest gwarantem właściwego ich funkcjonowania i zachowania bezpieczeństwa.

Artykuł dostępny w wydaniu 9-10/2015 na str. 21-24.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij