We Wrocławiu, w Kampusie Pracze, 13 km od centrum miasta, w pobliżu obwodnicy autostradowej oraz lotniska, mieści się priorytetowa inwestycja naukowo-technologiczna tej części kraju.

Wrocławskie Centrum Badań EIT+ jest pierwszą w Polsce organizacją typu RTO (Research & Technology Organisation), która działa od 2007 r. jako wspólne przedsięwzięcie władz miasta i wrocławskich uczelni. Model funkcjonowania RTO polega na prowadzeniu badań naukowych, które znajdują zastosowanie w przemyśle i w życiu codziennym, a dzięki temu służą dobru społeczeństwa. Aby spełnić tę funkcję, EIT+ łączy w sobie cechy zaawansowanego parku technologicznego, klastra tematycznego i instytutu badawczo-rozwojowego. Już samo połączenie tych wszystkich funkcji jest istotne, a zobaczenie Kampusu Pracze robi wrażenie.

Artykuł dostępny w wydaniu 9-10/2015 na str. 16-18.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij