W dniach 12-14 kwietnia w Warszawie obyły się 18. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB oraz 5. Targi Techniki Kryminalistycznej CRIMELAB.

Tegoroczne 18. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EUROLAB oraz 5. Targi Techniki Kryminalistycznej CRIMELAB były okazją do wysłuchania wielu ciekawych wykładów podczas organizowanych w ramach wydarzenia konferencji, zapoznania się z najnowszą ofertą rynkową prezentowaną przez obecne tu firmy i wielu rozmów. Te zapewne staną się inspiracją dla nowych rozwiązań w laboratoriach czy ciekawych publikacji na łamach specjalistycznych czasopism.

15 lat „Laboratorium”

Podczas Targów EUROLAB świętowaliśmy jubileusz 15-lecia „Laboratorium – Przeglądu Ogólnopolskiego”. Z tej okazji Prezes Zarządu MT Targów Polska S.A. wręczyła redakcji kwiaty, życząc kolejnych tak ważnych jubileuszy i wspierania specjalistów merytorycznymi opracowaniami publikowanymi na łamach. Wspólnie z nami świętowali oczywiście Czytelnicy, którym bardzo serdecznie dziękujemy za czas spędzony podczas tegorocznego EUROLABU, ale  przede wszystkim za ostatnie 15 lat.

Relacja z wydarzenia została opublikowana z wydaniu 5-6/2016. Zapraszamy do lektury. 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij