Zapraszamy do zapoznania się z ofertą badawczo-usługową laboratoriów działających w ramach Wielkopolskiego Centrum Zaawansowanych Technologii w Poznaniu.

Spośród inwestycji infrastrukturalnych nauki, jakie zrealizowano w ostatnich latach w Polsce, szczególną rolę odgrywają projekty, które znajdowały się na listach projektów kluczowych Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Jednym z takich dużych przedsięwzięć jest Wielkopolskie Centrum Zaawansowanych Technologii w Poznaniu (WCZT), które jest projektem inwestycyjnym środowiska naukowego Poznania. 

Materiał autorstwa Piotra Pawlucia i Jędrzeja Walkowiaka został opublikowany w wydaniu 3-4/2016 na stronach 72-78. 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij