Rozmowa z prof. dr. hab. Bogusławem Buszewskim, przewodniczącym Komitetu Chemii Analitycznej PAN, kierownikiem Katedry Chemii Środowiska i Bioanalityki Wydziału Chemii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu.

Zapraszamy do lektury wywiadu z prof. Bogusławem Buszewskim, w którym przeczytają Państwo m.in. o korelacji pomiędzy zapachem wydychanego powietrza i chorobami nowotorowymi, współpracy środowiska medycznego i analityków (prof.: Interdyscyplinarne podejście jest kluczowe. Współpraca oraz czerpanie z wzajemnych doświadczeń i wiedzy są (...) niezwykle istotne.), a także o tym, dlaczego chromatografia to najpotężniejsza technika analityczna.

Rozmowa została opublikowana w wydaniu 7-8/2016 na str. 8-11.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij