Doskonale wyposażone laboratoria mieszczące się w Parku Naukowo-Technologicznym Polska-Wschód pozwalają na prowadzenie działalności dydaktyczno-naukowej i komercyjnej.

Park Naukowo-Technologiczny Polska-Wschód powstał dwanaście lat temu w przygranicznym mieście Suwałki w północno-wschodniej części Polski. Głównym zadaniem suwalskiego Parku jest praktyczne łączenie nauki ze światem biznesu. Park, jako Akredytowany Ośrodek Innowacyjności, umożliwia transfer technologii oraz prowadzenie innowacyjnych form działalności gospodarczej i inwestowania. Nowoczesny budynek wyposażony jest między innymi w doskonale zaopatrzone przestrzenie biurowe, Centrum Konferencyjno-Wystawiennicze, Inkubator Technologiczny oraz laboratoria badawczo-rozwojowe: Laboratorium Platforma Multimedialna, Centrum Energii Odnawialnej, Laboratorium Badania Produktu Chemicznego oraz Centrum Symulacji Medycznych.

Więcej na temat Laboratorium Badania Produktu Chemicznego i Centrum Symulacji Medycznych suwalskiego Parku Naukowo-Technologicznego, przeczytają Państwo w numerze 9-10/2016 na str. 59-61. Zapraszamy do lektury.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij