Firma OHAUS ogłosiła wprowadzenie do sprzedaży nowych wagosuszarek MB120 oraz MB90, które zostały zaprojektowane tak, aby zwiększały wydajność i precyzję w laboratorium.

Nowe urządzenia MB są łatwe w obsłudze i czyszczeniu, umożliwiając użytkownikowi analizę większej liczby próbek w krótszym czasie.

Zaawansowane funkcje urządzenia MB120 czynią je idealnym do profesjonalnej analizy wilgoci. Przyrząd ten wyposażony jest w funkcje takie jak analiza temperatury suszenia, która pozwala na prostą analizę optymalnej temperatury suszenia dla danej próbki materiału, oraz bibliotekę metod, która umożliwia użytkownikowi zapisanie do 100 metod i 1000 wyników w celu analizy statystycznej pomiarów. Dodatkowo dostępne są trzy poziomy uprawnień użytkowników, w których ustawianie, blokowanie temperatury i parametrów metod wykonywane jest przez administratora – użytkownicy nie mają możliwości modyfi kowania ustawień, co zapewnia bezpieczeństwo danych.

Zarówno MB120, jak i MB90 wyposażone są w wydajną lampę halogenową, która równomiernie rozprowadza ciepło na próbkach i umożliwia uzyskanie precyzyjnych, powtarzalnych wyników z dokładnością odczytu na poziomie 0,01%.

Seria MB wyposażona jest w opatentowany uchwyt szalki oraz demontowane części, dzięki czemu czyszczenie jest łatwe i nie wymaga dodatkowych narzędzi. Ekran dotykowy z menu w formie ikon prowadzi użytkownika przez każdy etap procesu obsługi, dzięki czemu przyrząd można obsłużyć bez jakiegokolwiek szkolenia.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij