Zjazdy Polskiego Towarzystwa Chemicznego to wydarzenia, które co roku gromadzą niezwykle liczne środowisko chemików pracujących w ośrodkach naukowych oraz w jednostkach przemysłowych. Podobnie było tym razem.

W dniach 19-23 września Poznań gościł ponad 800 osób zainteresowanych wymianą myśli naukowej i doświadczeń zawodowych.

Tegoroczny Zjazd PTChem został zorganizowany pod hasłem przewodnim „Między nami jest chemia…” Biorąc pod uwagę kalendarz konferencji, było to z pewnością jedno z najważniejszych wydarzeń dla polskiej chemii. Honorowy patronat nad Zjazdem objął Prezydent Rzeczpospolitej Polskiej Andrzej Duda.

Pełna relacja z wydarzenia zostanie opublikowana w wydaniu 11-12/2016 czasopisma "Laboratorium - Przegląd Ogólnopolski".

fot. P. Prencel

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij