V Polski Kongres Genetyki odbył się w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w dniach 19-22 września.

V Polski Kongres Genetyki odbył się w Centrum Dydaktycznym Uniwersytetu Medycznego w Łodzi w dniach 19-22 września.

Ponad 800 uczestników, w tym przeszło 160 wykładowców zagranicznych i polskich, brało udział w sekcjach dotyczących genetyki człowieka, zwierząt, drobnoustrojów i roślin.

Kongres organizowany był przez Polskie Towarzystwo Genetyczne z prof. Barbarą Naganowską na czele, Polskie Towarzystwo Genetyki Człowieka reprezentowane przez przewodniczącego prof. Lucjusza Jakubowskiego oraz współdziałającą w sposób partnerki firmę GrupaMedica.

Peła relacja z wydarzenia zostanie opublikowana w numerze 11-12/2016 czasopisma "Laboratorium - Przegląd Ogólnopolski". Zapraszamy do lektury.

fot. A. Garniewska

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij