Wydział Chemii Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i firma HAAS serdecznie zapraszają na III Seminarium Analizy Termicznej "Nowe Trendy, Innowacje i Najnowsze Rozwiązania w Analizie Termicznej".

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
16.05.2017
Data zakończenia:
16.05.2017
Strona www:
term.home.amu.e...

Wydział Chemii Uniwersytetu imienia Adama Mickiewicza w Poznaniu i firma HAAS serdecznie zapraszają na III Seminarium Analizy Termicznej "Nowe Trendy, Innowacje i Najnowsze Rozwiązania w Analizie Termicznej", które odbędzie się 16 maja 2017 r. w Poznaniu na Wydziale Chemii Uniwersytetu im. A. Mickiewicza i zgromadzi osoby z ośrodków naukowych i jednostek przemysłowych na wykładach, sesji posterowej i warsztatach.

Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest prof. dr hab. Henryk Koroniak, Dziekan Wydziału Chemii UAM, Vice-przewodniczącym jest prof. dr hab. Piotr Kirszensztejn. Na konferencji nie zabraknie specjalistów z Polski, Niemiec i Japonii. Zgromadzeni podzielą się wieloletnim doświadczeniem z zakresu analizy termicznej.

Tematyka Seminarium będzie obejmowała aspekty optymalizacji badań, parametrów analiz dostosowanych do typów badanych próbek, nowych możliwości i praktycznych wskazań do ich stosowania, a także możliwości zwiększenia wydajności laboratorium badawczego przy jednoczesnym podniesieniu jakości badań. Przedstawione zostanie szerokie spectrum aplikacji oraz innowacyjne typy oprzyrządowania poszerzającego zakres informacji o próbkach.

Podczas Seminarium uczestnicy będą mieli możliwość zapoznać się z ultraczułym, najnowszym różnicowym kalorymetrem skaningowym DSC X7000 oraz jednoczesnym analizatorem termicznym STA 7200 Hitachi High Technologies HAAS. Uczestników chcących przekazać własne próbki do analizy (do 2 próbek lub 2 pomiarów jednej próbki) organizatorzy proszą o uprzednie zgłoszenie.
 
Zapisy trwają do 30 kwietnia 2017.
Opłata wpisowa - 99 zł brutto, obejmuje udział w Konferencji, materiały konferencyjne, lunch i przerwy kawowe.

Serdecznie zapraszamy!
Rejestracja przez stronę internetową: http://term.home.amu.edu.pl/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij