Centrum BioSep koncentruje się na prowadzeniu interdyscyplinarnych badań naukowych z zakresu diagnostyki medycznej – wczesnego wykrywania chorób nowotworowych i poszukiwania biomarkerów oraz monitoringu chemicznego i biologicznego.

WIZYTA W LABORATORIUM
Wydanie 3-4/2017

Centrum Metod Separacyjnych i Bioanalitycznych (BioSep) to interdyscyplinarny ośrodek naukowo-edukacyjny, umiejscowiony w strukturach organizacyjnych Interdyscyplinarnego Centrum Nowoczesnych Technologii Uniwersytetu Mikołaja Kopernika w Toruniu, którego kierownikiem jest prof. zw. dr hab. dr h.c. Bogusław Buszewski, czł. koresp. PAN.

Działanie Centrum BioSep koncentruje się na tematyce z zakresu technik separacyjnych i szeroko pojętej bioanalityki, zwłaszcza na rzecz ochrony środowiska, oceny jakości produktów żywnościowych, diagnostyki medycznej czy analizy farmaceutycznej i biomedycznej. Odgrywa również rolę referencyjnego laboratorium badawczego z zakresu technik chromatograficznych, elektromigracyjnych i membranowych, z uwzględnieniem metod przygotowania próbek oraz walidacji i chemometrycznej analizy danych.

Zapraszamy do lektury!

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij