EuroLab to największe i najważniejsze w Polsce wydarzenie skierowane do branży laboratoryjnej. Zapraszamy do zapoznania się z relacją z 19. edycji Targów.

EuroLab to największe i najważniejsze w Polsce wydarzenie skierowane do branży laboratoryjnej. Podczas 19. edycji Targów uczestnicy mieli okazję zapoznać się z ofertami 142 wystawców z 13 krajów oraz wysłuchać interesujących wystąpień w ramach bogatej oprawy merytorycznej.

Tegoroczne 19. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab oraz 6. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab odbyły się 29-31 marca br. w Centrum Kongresowo-Targowym MT Polska w Warszawie. Wydarzenie było doskonałą okazją do zapoznania się z ofertą wystawców prezentowaną w sektorach tematycznych: analityce chemicznej, biotechnologii i Life Science, metrologii i kontroli jakości, diagnostyce laboratoryjnej, nanotechnologii, materiałoznawstwie, inżynierii i ochronie środowiska oraz kryminalistyce laboratoryjnej (CrimeLab), a także do wysłuchania ciekawych prelekcji podczas seminariów, konferencji i wykładów prowadzonych przez wybitnych ekspertów.
 
Zapraszamy do lektury!
 
fot. A. Garniewska

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij