Jubileuszowe sympozjum Nauka i Przemysł za nami. Spotkanie było dobrą okazją do wymiany wzajemnych doświadczeń oraz poszerzenia wiedzy związanej z praktycznym wykorzystaniem metod spektroskopowych.

Wydział Chemii Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie, Polskie Towarzystwo Chemiczne oraz Instytut Nowych Syntez Chemicznych w Puławach po raz 10-ty zorganizowali w dniach 21-23 czerwca 2017 r. sympozjum naukowe poświęcone zastosowaniom metod spektroskopowych w nauce i w przemyśle.

Konferencja odbyła się pod honorowym patronatem Ministerstwa Nauki i Szkolnictwa Wyższego, Marszałka Województwa Lubelskiego Sławomira Sosnowskiego oraz Prezydenta Miasta Lublin Krzysztofa Żuka.

Pełna relacja z wydarzenia zostanie opublikowana w wydaniu 9-10/2017.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij