Jeszcze tylko do 13 października tegoroczni licencjaci i młodzi inżynierowie mogą zgłaszać swoje prace dyplomowe do siódmej edycji konkursu Złoty Medal Chemii. Na laureata czeka nagroda w wysokości 10 tys. złotych.

Konkurs jest organizowany przez Instytut Chemii Fizycznej PAN we współpracy z firmą DuPont Poland. Każdy z finalistów otrzyma możliwość odbycia stażu naukowego w IChF PAN.

Do rywalizacji mogą się zgłaszać autorzy nowatorskich prac licencjackich lub inżynierskich, obejmujących tematyką chemię lub jej pogranicza z biologią i fizyką, napisanych i obronionych w roku akademickim 2016/17.

Prace na tegoroczną edycję konkursu można nadsyłać za pośrednictwem strony www.zlotymedalchemii.pl.

Laureat Złotego Medalu Chemii otrzyma 10 tys. złotych; zdobywca Srebrnego Medalu 5 tys. złotych, a Brązowego – 2,5 tys. złotych. Oprócz nagród głównych zostaną przyznane także cztery wyróżnienia po 1 tys. zł oraz nagrody rzeczowe. Wszyscy finaliści konkursu zyskają możliwość odbycia stażu naukowego w Instytucie Chemii Fizycznej PAN oraz bezpłatnego realizowania badań w jego laboratoriach w formie krótko- lub długoterminowych projektów.

Źródło: PAP - Nauka w Polsce

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij