"Laboratorium Medyczne" - czasopismo poruszające tematykę organizacji i funkcjonowania medycznych laboratoriów diagnostycznych. Pierwszy numer już w marcu!

Skąd pomysł na "Laboratorium Medyczne"?

Nowy tytuł jest odpowiedzią na potrzeby pracowników medycznych laboratoriów diagnostycznych. Reagując na głos środowiska, wyodrębniliśmy treści publikowane dotychczas na łamach czasopisma „Laboratorium – Przegląd Ogólnopolski” i stworzyliśmy czasopismo adresowane specjalnie dla diagnostów.

Popierają nas m.in.:

dr hab. n. med. Dagna Bobilewicz
Zakład Diagnostyki Laboratoryjnej, Warszawski Uniwersytet Medyczny
Redaktor wydania 1/2018

„Zespół redakcyjny „Laboratorium – Przeglądu Ogólnopolskiego” na wniosek czytelników zdecydował się na wydzielenie części medycznej i stworzenie nowego kwartalnika - „Laboratorium Medycznego”. Z założenia jest to tytuł nastawiony głównie na prace o charakterze poglądowym, poznawczym, skupiającym uwagę na wdrażaniu nowych technologii do rutynowo pracujących Medycznych Laboratoriów Diagnostycznych. Każdy numer będzie miał swojego Redaktora Wydania, którego rola będzie polegała na utrzymaniu odpowiedniego poziomu czasopisma. Poproszono mnie jako pierwszą o pełnienie tej funkcji, co poza niewątpliwym zaszczytem, łączy się z wyzwaniem. Dołożę wszelkich starań, wraz z innymi członkami Zespołu Redakcyjnego, żeby następne numery spełniały swoje zadania i doprowadziły w niedalekiej przyszłości do uzyskania punktacji liczącej się na rynku wydawniczym”.

Prenumerując „Laboratorium Medyczne”:

  • poznasz najnowsze techniki i technologie wykorzystywane w laboratoriach;
  • dowiesz się, w jaki sposób efektywnie zarządzać i optymalizować procesy w Twoim laboratorium;
  • będziesz na bieżąco z nowelizacjami przepisów prawnych oraz poznasz ich interpretacje;
  • sprawdzisz – na najlepszych przykładach – jakie rozwiązania optymalizują funkcjonowanie laboratoriów medycznych;
  • zyskasz cenną wiedzę, z której będziesz mógł skorzystać w codziennej pracy.
 
Szczegóły publikacji:

Tytuł: Laboratorium Medyczne
Planowany termin pierwszego wydania: marzec 2018
Liczba stron: 76
Format: 204 x 290 mm
Okładka: miękka
Język wydania: polski
Periodyzacja: kwartalnik

Więcej na: www.lm.elamed.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij