Instytut Farmaceutyczny zaprasza na XI Multidyscyplinarną Konferencję Nauki o Leku - MKNOL2018. Tegoroczna edycja odbędzie się 14-16 listopada 2018r., w Warszawie.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
14.11.2018
Data zakończenia:
16.11.2018
Strona www:
www.mknol.eu

Konferencja kierowana jest do chemików różnych specjalizacji, analityków, klinicystów, biochemików, oraz specjalistów w dziedzinie formy leku. W ramach obrad przewidziano cztery moduły tematyczne obejmujące zagadnienia z obszaru nowych technologii syntezy, nowych cząstek i materiałów, nowych technik i technologii w farmacji, a także nowych strategii terapeutycznych oraz zagadnień dotyczących zastosowania nowoczesnych metod obliczeniowych i analizy danych w dziedzinie farmacji.

Tematem przewodnim tegorocznej konferencji jest hasło: „Nauka dla przemysłu, przemysł dla nauki”. Rozwinięciu tej tematyki będą służyć dwa panele dyskusyjne z udziałem uznanych ekspertów ze świata nauki i przemysłu.

Serdecznie zapraszamy do udziału doktorantów, naukowców, przedstawicieli przemysłu realizujących projekty badawcze na różnych etapach zaawansowania oraz wszystkich zainteresowanych rozwojem szeroko pojętej  branży farmaceutycznej w Polsce.

Rejestracja trwa do 31 sierpnia br.
Więcej informacji na stronie: www.mknol.eu
Kontakt: organizacja.mknol@ifarm.eu

UWAGA!

Promocja dla Doktorantów! Do 25 czerwca br., opłata rejestracyjna dla doktorantów obniżona o 20%.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij