Komitet Organizacyjny, Komitet Naukowy i Komitety Sterujące sympozjów serii „Dioxin” oraz „International PCB Workshop” zapraszają na Sympozjum Dioxin 2018 do Krakowa.

Komitet Organizacyjny, Komitet Naukowy i Komitety Sterujące sympozjów serii „Dioxin” oraz „International PCB Workshop” zapraszają na Sympozjum Dioxin 2018 do Krakowa (26-31 sierpnia). Sympozjum poprzedzi Sesja Studencka Pre-Dioxin 2018 Symposium Students Session: All POPs & Pseudo-POPs organizowana 25 sierpnia. Miejscem sympozjum będzie Krakowskie Międzynarodowe Centrum Kongresowe (ICE), a Sesji Studenckiej − Akademia Górniczo-Hutnicza w Krakowie. 

Tematyka sympozjum obejmie zagadnienia z zakresu analityki, epidemiologii, legislacji, losu w środowisku przyrodniczym, monitorowania, prewencji, technologii przemysłowych ochrony środowiska przyrodniczego i miejsca pracy, źródeł, oceny ryzyka i zarządzania ryzykiem oraz biochemii i toksykologii w odniesieniu do trwałych i pseudotrwałych substancji organicznych (TZO) oraz metaloorganicznych, zanieczyszczających żywność, pasze, środowisko przyrodnicze i ciało człowieka. 

Istotne szczegóły i aktualizacje dotyczące Sympozjum Dioxin 2018 można znaleźć na stronie internetowej www.dioxin2018.org

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij