X Polska Konferencja Chemii Analitycznej, organizowana przez Komitet Chemii Analitycznej PAN i Wydział Farmaceutyczny UM w Lublinie we współpracy z akademickim środowiskiem Lublina, za nami.

1-5 lipca w Lublinie odbyła się jubileuszowa, dziesiąta edycja konferencji Komitetu Chemii Analitycznej PAN, tym razem pod hasłem "Od chemii wszystko się zaczyna". Była to najważniejsza w tym roku konferencja dla polskich chemików analityków, mająca na celu przedstawienie polskich osiągnięć chemii analitycznej w zakresie zarówno teorii, jak i praktyki. W konferencji wzięli udział naukowcy ze wszystkich polskich placówek naukowych zajmującyh się analizą chemiczną oraz goście zagraniczni. Program obejmował wykłady plenarne, wykłady sekcyjne, komunikaty ustne i plakatowe.

Konferencji towarzyszyła wystawa aparatury, urządzeń, odczynników i wyposażenia pomocniczego związanego tematycznie z programem naukowym spotkania.

Relacja z wydarzenia zostanie opublikowana w nr 3/2018.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij