Firma OHAUS poszerzyła swoją ofertę wag laboratoryjnych o nowe wagi Pioneer PX, które zostały zaprojektowane z myślą o wysokiej dokładności odczytu i powtarzalności pomiaru w zastosowaniach laboratoryjnych, przemysłowych i edukacyjnych.

Na gamę Pioneer PX składają się wagi: Semi-micro, analityczne oraz precyzyjne. Nowa waga Pioneer PX została skonstruowana z myślą o intuicyjnym użytkowaniu w laboratorium i jest wyposażona w szereg funkcji umożliwiających inteligentną obsługę. Waga Pioneer jest wyposażona w dwuwierszowy wyświetlacz z jasnym podświetleniem, który w czytelny sposób pokazuje wyniki pomiaru w pierwszym wierszu, natomiast drugi wiersz zawiera dodatkowe informacje lub wskazówki dla użytkownika. Standardowe porty RS232 i USB umożliwiają łatwe podłączenie wagi do drukarek i innych urządzeń peryferyjnych, co pozwala na wygodną rejestrację wyników. Bezpłatne narzędzie do zbierania danych (SPDC) firmy OHAUS stanowi proste rozwiązanie do importowania tych danych bezpośrednio z wagi w formatach: Excel, Access, .txt, .csv itp. Listwa do usuwania ładunków elektrostatycznych umieszczona wzdłuż górnej krawędzi szafki przeciwpodmuchowej stanowi wygodny punkt uziemienia, umożliwiając użytkownikowi odprowadzanie ładunków elektrostatycznych, które mogły nagromadzić się przed przystąpieniem do przenoszenia próbek i ważenia. Takie rozwiązanie pomaga zapewnić zgodność z dobrymi praktykami ważenia przy jednoczesnej poprawie stabilności i dokładności wyników.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij