CO ROBISZ DLA ZDROWIA i JAKOŚCI ŻYCIA? Pokaż, jak można z Tobą współpracować! Przedstaw swój projekt, ideę, ofertę współpracy.

Life Science Open Space (#LSOS18) to doroczne FORUM INNOWACJI i WSPÓŁPRACY DLA ZDROWIA I JAKOŚCI ŻYCIA. Impreza zgromadzi profesjonalistów, fanów i użytkowników technologii służących człowiekowi - ludzi nauki, biznesu, polityki i administracji nastawionych na działanie i rezultaty.

Celem wydarzenia, które odbywa się już po raz ósmy, jest zachęcanie i inspirowanie do działania oraz umożliwianie nawiązywania ciekawych i praktycznych kontaktów. Open Space nawiązuje do otwartej, przyjaznej atmosfery, sprzyjającej efektywnemu networkingowi w pięciu kategoriach: Open Innovation, Challenge, Demo, Kariera i StartUp. Tematy obejmują – badania nad lekami; zdrową żywność; aktywne zdrowe życie; digital healt; nanotechnologie; kosmetyki; zdrowe budynki i inne.

Więcej informacji o kategoriach prezentacji i sesjach tematycznych na stronie konferencji http://lsos.info  Do prezentacji zostanie wybranych tylko na 70 prezentacji – najlepszych pod względem jakości, możliwości podjęcia współpracy i korzyści dla uczestników.

Rejestracja już trwa - zgłoś swoją prezentację! Daj się poznać i znaleźć potencjalnym partnerom i przedstaw swoje działania na forum #LSOS’18.

Abstrakty prezentacji wybranych na konferencję są promowane wcześniej na stronach www.lifescienceopenspace.pl. Nie ma lepszej okazji, aby przedstawić lub zweryfikować swoje działania, pozyskać partnerów, kooperantów, pracowników czy testerów dla innowacyjnych projektów z obszaru Zdrowie i Jakość Życia.

Nie czekaj – zgłoś swój udział na http://lsos.info. Dołącz do wydarzenia na Facebooku http://bit.ly/LSOS_18atFB i bądź na bieżąco!

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij