W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejny Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który w tym roku odbędzie się 8 grudnia na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

Naukowy Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od prawie 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii. Głównym celem spotkania są: wymiana doświadczeń naukowych z dziedziny chemii oraz pokrewnych nauk przyrodniczych wśród środowiska studenckiego wszystkich poziomów, zapoznanie przyszłych chemików z rynkiem chemicznym w Polsce, poznanie perspektyw rozwoju w zawodach chemicznych i około-chemicznych w naszym kraju, promocja polskiej nauki oraz kariery w nauce i przemyśle, integracja środowiska młodych chemików i entuzjastów chemii z całej Polski, rozwijanie sieci ogólnopolskiej współpracy naukowej, poprzez kojarzenie osób o podobnych zainteresowaniach naukowych oraz propagowanie myśli ekologicznych i współpracy w trosce o środowisko naturalne.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejny Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który w tym roku odbędzie się 8 grudnia na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

Rejestracja potrwa do 10 listopada. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje dostępne na: www.ssptchem.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij