W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejny Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który w tym roku odbędzie się 8 grudnia na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

Lokalizacja:
Warszawa
Data rozpoczęcia:
08.12.2018
Data zakończenia:
08.12.2018
Strona www:
www.ssptchem.pl

Naukowy Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego jest ogólnopolską konferencją cykliczną, organizowaną od prawie 20 lat. Tematyka konferencji obejmuje zagadnienia ogólnochemiczne, jak również te z pogranicza chemii i biologii, medycyny, technologii chemicznej, fizyki oraz nanotechnologii. Głównym celem spotkania są: wymiana doświadczeń naukowych z dziedziny chemii oraz pokrewnych nauk przyrodniczych wśród środowiska studenckiego wszystkich poziomów, zapoznanie przyszłych chemików z rynkiem chemicznym w Polsce, poznanie perspektyw rozwoju w zawodach chemicznych i około-chemicznych w naszym kraju, promocja polskiej nauki oraz kariery w nauce i przemyśle, integracja środowiska młodych chemików i entuzjastów chemii z całej Polski, rozwijanie sieci ogólnopolskiej współpracy naukowej, poprzez kojarzenie osób o podobnych zainteresowaniach naukowych oraz propagowanie myśli ekologicznych i współpracy w trosce o środowisko naturalne.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejny Zjazd Zimowy Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który w tym roku odbędzie się 8 grudnia na Wydziale Chemicznym Politechniki Warszawskiej.

Rejestracja potrwa do 10 listopada. Formularz rejestracyjny oraz szczegółowe informacje dostępne na: www.ssptchem.pl.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij