PCI Days 2019 to pierwsze międzynarodowe targi B2B na polskim rynku, dedykowane dostawcom i firmom działającym w sektorze farmaceutycznym oraz kosmetycznym.

Obowiązkiem każdego producenta jest udowodnienie i potwierdzenie, że wytwarza produkt bezpieczny dla zdrowia konsumenta. Producent musi posiadać odpowiednie informacje dotyczące jakości materiałów wyjściowych oraz produktu końcowego, wykazać, że produkcja oparta jest o zasady Dobrej Praktyki Wytwarzania (GMP) i że zastosowano niezbędne kryteria kontroli mikrobiologicznej, a także zapewniono produkt o wysokiej czystości mikrobiologicznej.

W trakcie zbliżających się Targów PCI Days 2019 swoją ofertę z sektora laboratoryjnego zaprezentują producenci i dystrybutorzy m.in. wyposażenia laboratoriów, aparatury analitycznej oraz sprzętu kontrolno-pomiarowego. W gronie wystawców nie zabraknie także firm, które mają w swojej ofercie surowce, opakowania, maszyny do produkcji, urządzenia etykietujące i znakujące, usługi produkcji marki własnej, usługi logistyczne oraz IT. PCI Days 2019 to pierwsze międzynarodowe targi B2B na polskim rynku, dedykowane dostawcom i firmom działającym w sektorze farmaceutycznym oraz kosmetycznym. Z uwagi na ogrom różnorodnych i ważnych tematów jakie zostaną poruszone na targach, stworzono dwie specjalne strefy - „Kosmetyczną Strefę Inspiracji” i „Farmaceutyczną Strefę Inspiracji”, prowadzone przez specjalistów z obu branż. Wydarzenie odbędzie się 15-16 maja 2019 r. w Warszawie (hala Expo XXI). Uczestnictwo w targach jest całkowicie bezpłatne - wystarczy zarejestrować się na stronie www.pcidays.pl.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij