W trakcie targów rozstrzygnięty zostanie nowy konkurs przeznaczony wyłącznie dla wystawców prezentujących swoją ofertę podczas 8. Targów Techniki Kryminalistycznej CrimeLab oraz 21. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab.

W trakcie targów rozstrzygnięty zostanie nowy konkurs przeznaczony wyłącznie dla wystawców prezentujących swoją ofertę podczas 8. Targów Techniki Kryminalistycznej CrimeLab oraz 21. Międzynarodowych Targów Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab. Do konkursu mogą być zgłaszane przyrządy, zestawy odczynników lub inne nowatorskie elementy wyposażenia laboratoriów kryminalistycznych. Formularz zgłoszeniowy i regulamin konkursu można znaleźć pod adresem http://targieurolab.pl/pl/konkurs-o-nagrode-prokuratora-krajowego

Kryminalistyka na najwyższym poziomie

8. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab 2019 to specjalistyczna, branżowa impreza, podczas której spotykają się producenci, dystrybutorzy produktów i usług wykorzystywanych w technice kryminalistycznej wraz z odbiorcami takiej oferty, w tym – naukowcami. Ideą Targów CrimeLab jest nie tylko stworzenie miejsca do biznesowych spotkań i prezentacji oferty, ale również przekazywanie fachowej wiedzy z zakresu kryminalistyki laboratoryjnej. CrimeLab to jedyne wydarzenie tego typu w Polsce.

Nowości w kryminologii

W ramach targów CrimeLab będzie można zapoznać się z nowościami technologicznymi w zakresie sprzętu do badania miejsca zdarzenia, sprzętu, wyposażenia i materiałów do kryminalistycznych badań laboratoryjnych, sprzętu do dokumentowania, rejestracji, zabezpieczenia oraz prezentacji materiału dowodowego, a także innego sprzętu służącego do technik kryminalistycznych. Zaprezentowane zostaną również systemy informatyczne wspomagające procesy identyfikacji, systemy informatyczne i ewidencyjne wspomagające zarządzanie obiegiem materiału dowodowego.

Cała branża laboratoryjna w sercu stolicy

8. Targi Techniki Kryminalistycznej CrimeLab i  21. Międzynarodowe Targi Analityki i Technik Pomiarowych EuroLab odbędą się w dniach 13 - 15 marca 2019 w Pałacu Kultury i Nauki, Pl. Defilad 1 w Warszawie. Targom towarzyszy niezwykle bogaty program merytoryczny organizowany przez współpracujące przy wydarzeniu od strony merytorycznej instytucje, uczelnie i organizacje.

Więcej informacji na ten temat oraz rejestracja znajduje się na stronie www.targieurolab.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij