Zjazd Wiosenny Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego odbędzie się 10-14 kwietnia w Ustroniu. Rejestracja na konferencję rozpocznie się 10 lutego.

W imieniu organizatorów serdecznie zapraszamy na kolejny już Zjazd Wiosenny Sekcji Studenckiej Polskiego Towarzystwa Chemicznego, który odbędzie się 10-14 kwietnia 2019 r. w Ustroniu.

W konferencji corocznie biorą udział najzdolniejsi studenci i doktoranci, przedstawiciele większości Polskich uczelni wyższych. Dotychczas zjazdy SSPTChem cieszyły się ogromnym zainteresowaniem młodych naukowców. Konferencja ta stanowi okazję do wspólnego spotkania, podzielenia się wiedzą i dyskusji na temat działań organizacji w przyszłości. Podczas konferencji studenci i doktoranci prezentują wyniki swoich badań w formie plakatów. W trakcie konferencji mają także miejsce spotkania z zaproszonymi gośćmi wywodzącymi się ze świata przemysłu – przedstawicielami firm, a także instytucji lub organizacji pożytku publicznego.

Rejestracja na tegoroczny zjazd rusza 10 lutego i potrwa dwa tygodnie! 

Po więcej informacji zapraszamy na: http://ssptchem.pl/pl/najblizszy-zjazd oraz na https://www.facebook.com/events/387389505367966/?ti=as

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij