23-25 września w Krakowie, już po raz siódmy, odbędzie się European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
23.09.2019
Data zakończenia:
25.09.2019
Strona www:
https://www.eur...

Informujemy, że 23-25 września 2019 r. w Krakowie, już po raz siódmy, odbędzie się European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH. Miejscem konferencji będzie Międzynarodowe Centrum Targowo-Kongresowe EXPO Kraków. Minione edycje pokazały jak wielki potencjał kryje się w tym wyjątkowym kongresie, który z roku na rok skupia coraz więcej uczestników.

Tematami przewodnimi nadchodzącej edycji będą: agrobiotechnologia oraz spersonalizowana medycyna. Wierzymy, że zaproszeni wybitni wykładowcy z dziedziny biotechnologii  spełnią wymagania najbardziej wymagających słuchaczy. Jak co rok wydarzeniu towarzyszyć będzie wystawa firm branżowych oraz inne dodatkowe atrakcje.

Więcej informacji na temat European Congress of Life Sciences EUROBIOTECH można znaleźć na stronie: https://www.eurobiotech.krakow.pl/gb/.

W przypadku pytań zachęcamy do kontaktu: eurobiotech@targi.krakow.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij