IV konferencja "Perspektywy rozwoju laboratoriów badawczych" odbędzie się 11-12 kwietnia w Parku Naukowo-Technologicznym Euro-Centrum w Katowicach.

Lokalizacja:
Katowice
Data rozpoczęcia:
11.04.2019
Data zakończenia:
12.04.2019
Strona www:
www.perspektywy...

Spotykamy się po raz czwarty!

Po raz kolejny poruszymy aktualne tematy i wspólnie podejmiemy się próby wskazania kierunków rozwoju laboratoriów, a także wyzwań jemu towarzyszących. Spotkanie będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji przygotowanych przez uznanych praktyków i pogłębienia swojej wiedzy. Czas na dyskusję i rozmowy kuluarowe pozwoli na nawiązanie nowych znajomości i wymianę doświadczeń.

Weź udział w konferencji i spójrz z perspektywy!

Jeśli jesteś...

✔ kierownikiem laboratorium;
✔ kierownikiem technicznym;
✔ kierownikiem ds. jakości;
✔ analitykiem, którego działania wpływają na jakość prowadzonych badań;
✔ reprezentantem środowiska naukowego

...nie może Cię tu zabraknąć!

Tematyka:

1. Doświadczenia związane z wprowadzeniem akredytacji wg wymagań nowej normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018

- Przedsiębiorstwo Wodociągów i Kanalizacji w Bolesławcu (Anna Trybuła)
- Laboratorium Badania Ścieków Wodociągów Białostockich (Elżbieta Sadowska)
- Świętokrzyskie Centrum BHP ze Skarżyska Kamiennej (Paweł Strzelec)

2. Jak laboratorium może zapewnić ważność uzyskiwanych wyników zgodnie z wymaganiami nowelizacji normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02? – Agnieszka Wiśniewska (AQUANET Laboratorium, Poznań)

3. Badania biegłości, porównania międzylaboratoryjne i porównania wewnątrzlaboratoryjne jako jedne z narzędzi potwierdzania ważności wyników w świetle wymagań normy PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 – Katarzyna Szymańska (Główny Urząd Miar)

4. Wykorzystanie nowoczesnych metod instrumentalnych w modelu kształcenia praktycznego – dr hab. inż. Aleksander Astel (Akademia Pomorska w Słupsku)

5. PANEL Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum w Katowicach

Wzorem lat ubiegłych chcemy Państwu zaprezentować miejsca godne uwagi - najlepsze jednostki badawcze w Polsce. Dlatego też w tym roku zapraszamy do zwiedzania laboratoriów Parku Naukowo-Technologicznego Euro-Centrum w Katowicach. Poznaj miejsce, w którym nauka i biznes łączą się, aby dostarczać innowacyjne rozwiązania dla technologii energooszczędnych.

Więcej szczegółów na stronie konferencji: www.perspektywylaboratoriow.elamed.pl

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij