Blisko dwa lata temu firma OHAUS wprowadziła na rynek serię wirówek Frontier 5000 (Micro, Multi i Mini) zaprojektowanych specjalnie z myślą o prostych i szybkich zadaniach.

Blisko dwa lata temu firma OHAUS wprowadziła na rynek serię wirówek Frontier 5000 (Micro, Multi i Mini) zaprojektowanych specjalnie z myślą o prostych i szybkich zadaniach, które doskonale sprawdzają się w rozmaitych zastosowaniach z zakresu nauk przyrodniczych.

Biorąc pod uwagę stale zmieniające się potrzeby specjalistów w laboratoriach uniwersyteckich, badawczych, przemysłowych i klinicznych, firma OHAUS postanowiła dodatkowo rozszerzyć swoją ofertę produktową, uzupełniając cenioną serię Frontier o dwie nowe wirówki. Szybka stołowa mikrowirówka FC5513 jest przeznaczona do określonego zakresu zastosowań laboratoryjnych, a kompaktowa, wolnoobrotowa wirówka wielofunkcyjna FC5707 służy do ogólnych zastosowań laboratoryjnych. Obie nowe wirówki są wyposażone w wyjątkowy, wodoszczelny panel przedni, nowoczesne pokrętło dotykowe i intuicyjny interfejs. Standardowe funkcje obejmują również dziesięć prędkości przyspieszania, dziesięć prędkości hamowania, wstępne ustawienia czasu pracy od 10 s do 99 h 59 min wraz z opcją pracy ciągłej, edytowalny sygnał dźwiękowy kończący każdy przebieg, a także szybkie wirowanie na potrzeby krótkich przebiegów. Oba urządzenia mają kompaktową obudowę, co pozwala zaoszczędzić cenną przestrzeń na stole laboratoryjnym. Wirówka mikrolitrowa FC5513 osiąga prędkość 17 317 x g dzięki czterem opcjonalnym wirnikom, więc doskonale nadaje się do podstawowych zastosowań laboratoryjnych wymagających dużej prędkości wirowania. Zaprojektowany z myślą o wygodnej obsłudze model FC5513 oferuje standardowe wirniki do mikroprobówek 24 x 1,5 ml z opcją bariery biologicznej. Wirówka może również wspomagać spin columns i probówki kapilarne z hematokrytem, gdy są używane z innymi wirnikami, dzięki czemu sprawdza się w różnorodnych zastosowaniach. Niezawodna, wolnoobrotowa wirówka ogólnego przeznaczenia FC5707 jest wyposażona we wstępnie zainstalowany wirnik 8 x 15 ml, który obsługuje zarówno probówki z dnem okrągłym, jak i stożkowym, w tym zwykłe probówki do krwi, a dzięki akcesoriom można go również łatwo dostosować do pracy z probówkami o pojemnościach 7 ml, 5 ml i 1,5/2 ml.

Więcej informacji na temat wirówek Frontier 5000 można znaleźć na stronie: www.ohaus.com.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij