Konferencja dotyczyć będzie m.in. takich zmian w chirurgii naczyniowej jak: wymiana satrych technologicznie sal na nowe, czy inne podejście do leczenia młodego pokolenia chirurgów.

Lokalizacja:
Bydgoszcz
Data rozpoczęcia:
03.10.2019
Data zakończenia:
05.10.2019
Strona www:
www.ptchn2019.pl

Serdecznie zapraszamy do wzięcia udziału w XI Konferencji Naukowo – Szkoleniowej Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej, która odbędzie się w dniach 3 - 5 października 2019 roku w Bydgoszczy.
Ostatnie 30 lat, to niesamowicie gwałtowny rozwój chirurgii naczyniowej, zamiana otwartych, konwencjonalnych technik operacyjnych na wewnątrznaczyniowe metody rewaskularyzacyjne, wymiana starych technologicznie sal operacyjnych na nowe, przestrzenne sale hybrydowe, inne podejście i metody kształcenia młodego pokolenia chirurgów naczyniowych. W tych wszystkich procesach nasze środowsko bierze aktywny udział i co najważniejsze, postęp ten widoczny jest już w wielu miejscach naszego kraju.
Tegoroczne spotkanie naszego Towarzystwa znakomicie wpisuje się w ten trend postępu i nowoczesności w chirurgii naczyniowej.  Zaproszeni znakomici wykładowcy z zagranicy i Polski zagwarantują wysoki poziom naukowy i edukacyjny Konferencji a różnorodność sesji powinna usatysfakcjonować wszystkich, którzy zechcą do Bydgoszczy na to wydarzenie przyjechać.

Prof. Arkadiusz Jawień
Prezes Polskiego Towarzystwa Chirurgii Naczyniowej

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij