Sprzęt firmy F. & M. Lautenschläger GmbH & Co. KG (Niemcy) DesCERT pozwala na komfortową dezynfekcję produktów dzięki zastosowaniu m.in. pary wodnej.

Spośród różnych urządzeń dezynfekcyjnych produkowanych przez F. & M. Lautenschläger GmbH & Co. KG (Niemcy) DesCERT to linia wysokowydajnych dezynfektorów parowych do dezynfekcji produktów stałych i porowatych, takich jak materace, odzież, koce, poduszki itp. w temperaturze 75°C i 105°C. W zależności od wersji, komora mieści od 5 do 10 pełnych zestawów obłożenia łóżka lub 6 do 13 samych materacy. Urządzenie jest zgodne z normami  93/42 /EEC i posiada certyfikat CE 0197. DesCERT wyposażono w "inteligentne" rozwiązania w zakresie załadunku i transportu – komora posiada sterowane elektrycznie drzwi przesuwne. Przy montażu w studzience (modele B5 do B10) dno komory wewnętrznej znajduje się na poziomie podłogi; instalacja powyżej poziomu podłogi (modele S5 do S10) wymaga połączonego systemu załadunku składającego się z wózków transportowych i załadunkowych. Opatentowane uszczelnienie drzwi nie wymaga konserwacji przez kilka tysięcy cykli, gwarantując 100% szczelność w całym okresie użytkowania. Innowacyjny system recyrkulacji wody chłodzącej w zamkniętym obiegu zmniejsza zapotrzebowanie na wodę słodką o kilkaset litrów na cykl, co jest korzystne nie tylko w aspekcie ekonomicznym, ale i ekologicznym. Dzięki niskiej zużywalności elementów nawet podczas pracy z niezmiękczoną wodą konserwacja prewencyjna układu chłodzącego odbywa się tylko raz w roku i nie jest kosztowna.

Wysokowydajne pompy próżniowe napędzane dobrej jakości silnikiem i inteligentna technologia procesu sprawiają, że urządzenie pracuje bardzo cicho – jedynie wyświetlacz ukazujący czas do końca cyklu pracy wskazuje, że dezynfektor jest w użyciu.

Obsługa za pomocą ekranu dotykowego jest łatwa dzięki prostemu graficznemu interfejsowi użytkownika zapewniającemu szybki dostęp do informacji, z opcjonalną możliwością zmiany języka. Dokumentacja i kontrola procesu standardowo prowadzona jest w wersji tekstowej z drukarką, ale można też wybrać inne opcje, integrujące oprogramowanie urządzenia z posiadanymi już systemami.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij