Kolejna edycja Światowego Kongresu Chirurgii to szansa dla młodych chirurgów, by zdobyć praktyczną wiedzę, uczestniczyć w aktualnych dyskusjach, czy też spotkać członków różnych zespołów chirurgicznych.

Lokalizacja:
Kraków
Data rozpoczęcia:
11.08.2019
Data zakończenia:
15.08.2019
Strona www:
https://www.wcs...

W imieniu Towarzystwa Chirurgów Polskich serdecznie zapraszamy na 48. Światowy Kongres Chirurgii (WCS) 2019 Międzynarodowego Towarzystwa Chirurgii (ISS/SIC).

To ogromny zaszczyt, że polskie Towarzystwo współorganizuje to ważne wydarzenie.
 Kongres stanowi platformę edukacyjną dla chirurgów, lekarzy specjalizujących się w chirurgii, studentów medycyny oraz członków różnych zespołów chirurgicznych. Cechą charakterystyczną Światowego Kongresu Chirurgii jest z jednej strony możliwość praktycznej nauki, a z drugiej dyskusji na temat najnowszych osiągnięć w zakresie technik chirurgicznych i badań naukowych. To także niepowtarzalna okazja do spotkań zarówno z rówieśnikami – młodymi chirurgami, jak i mentorami, oraz zapoznania się ze specjalistyczną wiedzą z całego świata. Kongres będzie poświęcony różnorodnym tematom i zagadnieniom i sprawi, że większość chirurgów zdobędzie dodatkową wiedzę i umiejętności niezbędne do osiągnięcia jak najlepszych wyników w stale zmieniającej się rzeczywistości chirurgicznej. Ciekawa seria wykładów imiennych zostanie wygłoszona przez światowej sławy ekspertów w swoich dziedzinach. Kursy i warsztaty zorganizowane w ramach Kongresu, wykorzystujące najlepsze praktyki w metodach kształcenia i szkolenia, umożliwią przede wszystkim zdobywanie wiedzy i umiejętności chirurgicznych. Przygotowano ponad 60 głównych sesji poświęconych istotnym tematom. W programie naukowym znajdą się prezentacje i sesje plakatowe z badań chirurgicznych. W ramach sesji wideoedukacyjnych zaprezentowane zostaną zabiegi chirurgiczne. Planowane jest tłumaczenie symultaniczne wybranych sesji na język polski. Podczas Kongresu odbędzie się Walne Zgromadzenie Towarzystwa Chirurgów Polskich. 

Dzięki atrakcyjnemu programowi imprez towarzyszących 48. Światowy Kongres Chirurgii otwiera możliwość tworzenia sieci kontaktów obejmujących cały świat.

 

Nie przegap tego wydarzenia, już dzisiaj zarejestruj się na Kongres: https://www.wcs2019.org/registration

 

 

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij