VI Edycja Konferencji Kierownik Laboratorium XXI w. odbędzie się 22-25 października w Sopocie.

Lokalizacja:
Sopot
Data rozpoczęcia:
22.10.2019
Data zakończenia:
25.10.2019
Strona www:
https://kierown...

Zapraszamy do wzięcia udziału w VI Edycji Konferencji Kierownik Laboratorium XXI w. pt. „Norma PN-EN ISO/IEC 17025:2018-02 narzędziem efektywnego zarządzania”.

Program konferencji ułożyliśmy z myślą o Państwa potrzebach, które przekazaliście nam w trakcie poprzednich spotkań.

Podczas naszego trzydniowego spotkania porozmawiamy nie tylko o systemie zarządzania, chociaż jest to temat wiodący i zarezerwowaliśmy na niego najwięcej czasu, porozmawiamy również o tematach, które są dla Państwa równie ważne, czyli o prawie pracy i bezpieczeństwie chemicznym w laboratorium. Nie zabraknie także tematów z zarządzania zespołem i komunikacji.

Zapraszam Państwa do przekazania nam swoich sugestii na temat zaproponowanej tematyki VI Edycji Konferencji. Jeżeli są tematy ważne dla Państwa, których nie uwzględniliśmy, prosimy o napisanie do nas.

Zależy nam, aby konferencja stała się dla Państwa forum wymiany doświadczeń i rozwijania swoich kompetencji kierowniczych.

Więcej informacji dot. Konferencji znajdziecie Państwo na stronie www.kierowniklaboratorium.pl

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji:

 • Poznasz i przedyskutujesz te zagadnienia Normy, które można wykorzystać do sprawnego i nowoczesnego zarządzania laboratorium.
 • Przedyskutujesz w gronie ekspertów zagadnienia związane z nowym wymaganiem Normy, czyli przedstawieniem stwierdzenia zgodności, co jest szczególnie ważne dla badań wykonywanych w obszarze regulowanym prawnie.
 • Weźmiesz udział w Panelu Technicznym Kierownika, w którym wzmocnisz swoją wiedzę metrologiczną w aspekcie wymagań Normy.
 • Poznasz korzyści wynikające z właściwej ochrony danych osobowych i zarządzania bezpieczeństwem informacji w laboratorium, dzięki czemu zminimalizujesz oraz ocenisz ryzyko niedotrzymania poufności i utraty cennych danych.
 • Uzyskasz wiedzę w zakresie motywowania i zarządzania wielopokoleniowym Zespołem, co przełoży się na lepszą atmosferę w pracy i efektywną realizację zadań laboratorium.
 • Wzmocnisz swoje kompetencje w zakresie komunikacji w Zespole, dzięki czemu lepiej zrozumiesz swój Zespół i będziesz potrafił jasno przedstawić zadania jakie przed nim stawiasz, co pozwoli Wam osiągnąć wspólny cel i dbać o komfort pracy.
 • Uaktualnisz swoją znajomość prawa pracy i przepisów BHP, aby Twoje zarządzanie było zgodne z przepisami oraz zapewniło Tobie i Twojemu Zespołowi bezpieczeństwo.

Lokalizacja:

Tym razem będzie Nas gościł Hotel Haffner****. Jest to Hotel, który oferuje najwyższy standard usług, wyjątkową atmosferę oraz wiele niezapomnianych atrakcji. Bogate wyposażenie pokojów, dyskretny, elegancki wystrój, zapewniający atmosferę komfortu oraz bliskość morza i prywatnej plaży to tylko kilka z długiej listy atutów obiektu.

Cena

Ceny promocyjne do 30 czerwca 2019 r:

 • bez noclegów: 1 990 zł + VAT

Cena obejmuje: Wykłady i udział w panelach dyskusyjnych, materiały szkoleniowe, wyżywienie wraz z uroczystą kolacją

 • z noclegami w pokoju 2-osobowym: 2 550 zł + VAT

Cena obejmuje: Wykłady i udział w panelach dyskusyjnych, materiały szkoleniowe, wyżywienie wraz z uroczystą kolacją, trzy noclegi w pokoju 2-osobowym.

 • z noclegami w pokoju 1-osobowym: 3 050 zł + VAT

Cena obejmuje: Wykłady i udział w panelach dyskusyjnych, materiały szkoleniowe, wyżywienie wraz z uroczystą kolacją, trzy noclegi w pokoju 1-osobowym.

Ceny podstawowe:

 • bez noclegów: 2 190 zł + VAT

Cena obejmuje: Wykłady i udział w panelach dyskusyjnych, materiały szkoleniowe, wyżywienie wraz z uroczystą kolacją.

 • z noclegami w pokoju 2-osobowym: 2 750 zł + VAT

Cena obejmuje: Wykłady i udział w panelach dyskusyjnych, materiały szkoleniowe, wyżywienie wraz z uroczystą kolacją, trzy noclegi w pokoju 2-osobowym.

 • z noclegami w pokoju 1-osobowym: 3 250 zł + VAT

Cena obejmuje: Wykłady i udział w panelach dyskusyjnych, materiały szkoleniowe, wyżywienie wraz z uroczystą kolacją, trzy noclegi w pokoju 1-osobowym.

 

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij