Dwa zróżnicowane wyświetlacze MCE i MCA oraz szeroki wybór oprogramowania dają razem tysiące możliwych konfiguracji zapewniając wiarygodne wyniki, ergonomię oraz bezpieczeństwo pracy.

Jak wiadomo branża farmaceutyczna stawia coraz większe wymagania dla dostawców sprzętu laboratoryjnego. Nasz zupełnie nowy 7 calowy wyświetlacz MCA wraz z odpowiednio dobranym pakietem oprogramowania zapewnia pełną zgodność z tymi specyficznymi wymogami.

Stawiamy nacisk na odpowiednio dobrane złącza, różnorodne protokoły przesyłania informacji oraz integralność i optymalne przetwarzanie danych. Nowością jest łatwe zarządzanie użytkownikami i ich uprawnieniami z możliwością zintegrowania z LDAP. Wdrożyliśmy również zaawansowany Audit Trail z funkcją generowania raportów oraz automatyczną archiwizację i tworzenie kopii zapasowych. Zmieniliśmy podejście do drukowania umożliwiając całkowicie bezpieczną pracę bez generowania papierowych wydruków z wykorzystaniem podpisu elektronicznego. Ponadto możemy wykorzystać archiwizację bezpośrednią do plików pdf, csv albo przesyłać dane na serwer FTP(S) lub do drukarki sieciowej. Dane generowane przez wagi serii Cubis® II z zainstalowanym pakietem oprogramowania farmaceutycznego (QApp pharma package) spełniają kluczowe wymagania dokładności i wiarygodności zdefiniowane przez ALCOA (+) a także zapewniają pełną zgodność z dyrektywą FDA 21 CFR cz. 11 wraz z aneksem EU 11. Oprogramowanie zostało zaprojektowane w zgodzie z wytycznymi GAMP 5, a zwiększone bezpieczeństwo zapewnia nam funkcja automatycznej synchronizacji czasu ze wskazanym serwerem.

Ponadto wagi serii Cubis® II to zupełnie nowe akcesoria do ważenia i uchwyty dostosowane do różnorodnych próbek i pojemników laboratoryjnych, całkowicie automatyczne poziomowanie we wszystkich wagach o obciążeniu maksymalnym do 8200g, zintegrowany z osłoną komory wagowej jonizator do usuwania ładunków elektrostatycznych, a także możliwość obsługi bezdotykowej za pomocą zaprogramowanych gestów. Nowością jest również stała kontrola parametrów wagi przez tzw. Status Center w wadze, które wyświetla ostrzeżenia lub błędy oraz aktualne warunki środowiskowe.

Zintegrowany Audit Trail, najnowocześniejszy system zarządzania użytkownikami i pełna zgodność z wysokimi wymaganiami branży farmaceutycznej sprawiają, że waga Cubis® II to obecnie najlepszy wybór dla użytkowników ceniących wiarygodność, efektywność i bezpieczeństwo pracy.

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij