Celem wydarzenia jest stworzenie forum dla wymiany wiedzy i doświadczeń z zakresu szeroko rozumianej branży medycznej i nauk pokrewnych.

Lokalizacja:
Lublin
Data rozpoczęcia:
30.11.2019
Data zakończenia:
01.12.2019
Strona www:
http://www.symp...

Uczestnikami będą pracownicy naukowi, doktoranci, studenci oraz przedstawiciele firm, którzy zaprezentują wyniki swoich prac badawczych i przeglądowych. Konferencja jest realizowana z inicjatywy Fundacji na rzecz promocji nauki i rozwoju TYGIEL.

V Ogólnopolskie Sympozjum Biomedyczne ESKULAP to okazja do dyskusji nad ważnymi zagadnieniami, jak choroby nowotworowe i cywilizacyjne, biocybernetyka w medycynie czy inżynieria biomedyczna. To również możliwość poznania innowacyjnych metod leczenia (terapie genowe, komórki macierzyste i inne) oraz ekonomii i finansów projektów medycznych, placówek medycznych lub firm branżowych.

Serdecznie zapraszamy do udziału w wydarzeniu. Szczegółowe informacje dostępne są na stronie: http://www.sympozjum-eskulap.pl/

Rejestracja odbywa się drogą elektroniczną (http://www.sympozjum-eskulap.pl/rejestracja/) i trwa do 8 listopada 2019 r.

Serdecznie zapraszamy!

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij