Seminarium ma na celu rozpowszechnienie badań technikami analizy termicznej i technik łączonych- połączeń z analizą gazów wydzielonych oraz technikami mikroskopowymi w wielu obszarach m.in. polimerów, katalizatorów, leków, żywności.

Lokalizacja:
Poznań
Data rozpoczęcia:
19.09.2019
Data zakończenia:
19.09.2019
Strona www:
http://term.hom...

19 września na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu odbędzie się seminariumm które ma na celu rozpowszechnienie badań technikami analizy termicznej i technik łączonych- połączeń z analizą gazów wydzielonych oraz technikami mikroskopowymi w wielu obszarach m.in. polimerów, katalizatorów, leków, żywności. Warsztaty - pracę z unikalnym różnicowym kalorymetrem skaningowym DSC X7000 z kamerą oraz STA - łączącym termograwimetrię, DTA i DSC 7200 Hitachi High Tech Science HAAS.

Przewodniczącym Komitetu Naukowego jest Prof. dr hab. Henryk Koroniak, Dziekan Wydziału Chemii UAM, Vice-przewodniczącym jest Prof. dr hab. Piotr Kirszensztejn. Będziemy gościć specjalistów z Polski, Niemiec i Japonii.

Więcej informacji o analizatorach termicznych Hitachi High Technologies HAAS, w skład których wchodzą różnicowe kalorymetry skaningowe DSC, jednoczesne analizatory termiczne STA, analizatory termomechaniczne TMA i dynamiczne analizatory mechaniczne DMA, o reaktorach hydrotermalnych, chromatografii Flash i analizie powierzchni: http://haas.com.pl

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 7 września 2019.

Opłata wpisowa 130 zł netto obejmuje udział w Seminarium, materiały konferencyjne, lunch i przerwy kawowe.

Zapraszamy do zgłaszania posterów na Sesję Posterową, abstrakty - publikacja w materiałach konferencyjnych i wydanie z ISBN.

Rejestracja przez stronę internetową

http://term.home.amu.edu.pl

kontakt: term@amu.edu.pl
 
Polub - FB i bądź na bieżąco: https://www.facebook.com/events/414453829165094/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij