Test Water-Glo™ firmy Promega jest idealnym systemem wczesnego ostrzegania przed zanieczyszczeniami biologicznymi w wodzie pitnej i ściekowej, w wodzie procesowej, chłodniczej, słodkiej lub morskiej.

Test oparty na detekcji ATP pozwala na szybkie i czułe wykrycie wszystkich żywych mikroorganizmów w wodzie. Testy te wykonywane w laboratorium lub w warunkach przemysłowych, są idealnym sposobem na regularne monitorowanie systemów wodnych, kontrolę dezynfekcji lub pomiar skuteczności biocydów. Systematyczne monitorowanie skażeń mikrobiologicznych ma kluczowe znaczenie dla zapewnienia dobrej jakości wody, ograniczenia powstawania bakteryjnych biofilmów oraz korozji mikrobiologicznej.

Bioluminescencyjny test Water-Glo™ jest oferowany w trzech różnych formatach: dla pojedynczych próbek, w formacie płytek 96-dołkowych lub w dużych procesach przemysłowych jako system analizy online (Analizator ATP, Hach).

Dalsze informacje są dostępne na stronie internetowej: www.promega.com/water.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij