Sympozjum odbędzie się w dniach 25-27 marca 2020 r. w Krynicy Zdroju.

Lokalizacja:
Krynica Zdrój
Data rozpoczęcia:
25.03.2020
Data zakończenia:
27.03.2020
Strona www:
http://hydropre...

Już wkrótce, 25-27 marca w Krynicy Zdroju odbędzie się XXIII Ogólnopolskie Sympozjum Naukowo-Techniczne HYDROPREZENTACJE. Tematem przewodnim tegorocznej edycji jest EKOLOGIA I ROZWÓJ. To jedne z najważniejszych wyzwań branży wodociągowo-kanalizacyjnej w dobie zmieniającego się klimatu i kurczących się zasobów naturalnych. Sympozjum od wielu lat skupia kluczowych przedstawicieli, ekspertów i naukowców z całej Polski, którzy poza merytorycznymi prelekcjami, wspólnie debatują wymieniając się swoim bogatym doświadczeniem. Gościem specjalnym tegorocznej edycji będzie telewizyjna osobowość, dziennikarz i podróżnik Przemek Kossakowski.

W tym roku odbędzie się już 23 edycja Ogólnopolskiego Sympozjum Naukowo-Technicznego HYDROPREZENTACJE. Cykliczny charakter konferencji świadczy o niebywałym powodzeniu przedsięwzięcia. To obecnie jedno z najważniejszych wydarzeń na mapie kraju, poświęcone bieżącym zagadnieniom gospodarki wodno-ściekowej.

Podczas konferencji poruszone zostaną niezwykle istotne i aktualne tematy. Jednym z kluczowych problemów są skutki zmian klimatycznych oraz rola i znaczenie wody. Prelegenci skupią się również na tematyce spalania osadów, alternatywnych sposobach pozyskiwania energii, systemach z żeliwa sferoidalnego oraz innowacyjnych formach współpracy. Wiedza, wymiana doświadczeń, zdobywanie nowych kompetencji – tak będą wyglądały Hydroprezentacje 2020. Interesujące prelekcje dopełni integrujący team building.

Wśród prelegentów nie zabraknie niezaprzeczalnych autorytetów branży wodno-kanalizacyjnej takich jak prof. Piotr Kowalczyk czy dr inż. Florian Piechurski z Politechniki Śląskiej.

- Jesteśmy przekonani, że tegoroczny program szczególnie spodoba się uczestnikom Sympozjum. Wiele tematów specjalistycznych, problemy z którymi musimy się zmierzyć w najbliższych latach, propozycje rozwiązań, nowinki technologiczne – to będą naprawdę produktywne trzy dni. Skupiliśmy się na bieżących trendach branży wodno-kanalizacyjnej oraz na stojących przed nami wyzwaniach. Konferencja w Krynicy Zdrój to jedno z tych wyjątkowych, branżowych spotkań, których nie powinno się przegapić – podkreśla Andrzej Malinowski, przewodniczący Rady programowej sympozjum Hydroprezentacje XXIII 2020.

Gościem specjalnym tegorocznej edycji Konferencji będzie Przemek Kossakowki, znany z wielu nietuzinkowych programów telewizyjnych dziennikarz i podróżnik.

Organizatorem Sympozjum jest Stowarzyszenie Wodociągowców Województwa Śląskiego oraz Śląska Rada Naczelna Organizacji Technicznej FSNT w Katowicach. Partnerem merytorycznym Hydroprezentacji XXIII jest Politechnika Śląska, z kolei patronat branżowy nad wydarzeniem objęły: Katowickie Wodociągi oraz Dąbrowskie Wodociągi. Partnerami Konferencji są JAFAR, Saint-Gobain PAM, Złote Runo i Amiblu. Patronat medialny objęło wiele wydawnictw i portali wodno-kanalizacyjnych.

Organizatorem technicznym jest agencja public relations Grupa PRC Holding.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij