V konferencja "Perspektywy rozwoju laboratoriów badawczych. Technologie - Jakość - Zarządzanie" odbędzie się w dniach 23-24 kwietnia w Bionanoparku w Łodzi.

Po raz kolejny poruszymy aktualne tematy i wspólnie podejmiemy się próby wskazania kierunków rozwoju laboratoriów, a także wyzwań jemu towarzyszących. Spotkanie będzie okazją do wysłuchania inspirujących prelekcji przygotowanych przez uznanych praktyków i pogłębienia swojej wiedzy. Czas na dyskusję i rozmowy kuluarowe pozwoli na nawiązanie nowych znajomości i wymianę doświadczeń.

Swoją wiedza i doświadczeniem podzielą się z nami:

  • Elżbieta Sadowska (Laboratorium Badania Ścieków Wodociągów Białostockich) - "Analiza ryzyk i szans w laboratorium w odniesieniu do wymagań normy 17025"
  • Patrycja Sitek (Cr Konsulting) - "Laboratoria clean room - wymagania projektowe i budowlane"
  • dr inż. Aleksandra Burczyk (Koordynator Badań Biegłości, Dyrektor ds. Technicznych w Centralnym Laboratorium Pomiarowo-Badawczym) - "Akredytacja materiałów odniesienia w kontekście nowej normy ISO 17034"
  • dr Agnieszka Wiśniewska
  • Joanna Jagas (Manager ds. Marketingu Bionanopar) - "Komercjalizacja i transfer technologii z nauki do biznesu"
  • Kamila Klajman (Manager Laboratorium Autentykacji Produktów Bionanopark) - "Zastosowanie spektrometrii w procesie autentykacji win oraz produktów spożywczych"
  • dr Przemysław Nowak (Manager Laboratorium Symulacji Molekularnych Bionanopark) - "Analizator Rzeczywistych Układów Złożonych"

 

Weź udział w konferencji i spójrz z perspektywy!

Więcej informacji już wkrótce.

 

 

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij