Kongres Polska Chemia to najważniejsze wydarzenie w przemyśle chemicznym w Polsce i jedno z największych spotkań przemysłowych w tej części Europy.

Od sześciu lat rokrocznie Kongres Polska Chemia cieszył się ogromnym zainteresowaniem ludzi świata biznesu, polityki, organizacji branżowych, nauki – i przede wszystkim – ważnych graczy polskiego sektora chemicznego. Każde spotkanie w ramach Kongresu Polska Chemia to czas ważnych dyskusji o sytuacji, wyzwaniach i przyszłości całej branży. Pandemia spowodowana COVID-19 wyeliminowała możliwość realizacji tak dużego wydarzenia w formule stacjonarnego spotkania, stąd decyzja Polskiej Izby Przemysłu Chemicznego, organizatora Kongresu, o przeniesieniu VII edycji do świata wirtualnego. PIPC, która zbudowała silną markę, jaką jest Kongres Polska Chemia, nie mogła pozwolić sobie na zaproponowanie klasycznej formy webinarium, dlatego w tym roku czeka nas formuła ekskluzywnego całodziennego programu telewizyjnego „na żywo” o charakterze publicystyczno-branżowym, który będzie dostępny dla każdego zainteresowanego widza zupełnie bezpłatnie. Wydarzenie odbędzie się 16 września 2020 r.

Dotychczasowe edycje Kongresu Polska Chemia to:
• ponad 3000 uczestników;
• 150 panelistów: przedstawicieli branży z największych spółek krajowych, międzynarodowych, ludzi świata nauki oraz dziennikarzy;
• prawie 120 debat, sesji tematycznych, spotkań i paneli dyskusyjnych;

Tematyka VII Kongresu Polska Chemia skupiać się będzie wokół trzech obszarów tematycznych – gospodarka, środowisko, człowiek – a także oscylować wokół zagadnień, które są obecnie najważniejsze dla sektora chemicznego i całego przemysłu, mając na uwadze wpływ pandemii. Przed nami wiele wyzwań – skutki kilkumiesięcznego zamrożenia gospodarki (być może nie ostatniego w tym roku), intensyfikacja aktywności regulacyjnej UE i nowe trendy ogrywające kluczową rolę w rozwoju Polskiej Chemii. Zagadnienia środowiskowe będą nam towarzyszyć bezustannie, a to właśnie przełoży się na całą gospodarkę. Poruszymy wiele dodatkowych kwestii m.in.: inwestycje, innowacje, kadry, transport i dystrybucję, technologie 4.0.

Po więcej informacji zapraszamy na stronę:

https://www.kongrespolskachemia.pl/

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij