Jak co roku 14 października obchodzimy Światowy Dzień Normalizacji, który honoruje pracę tysięcy ekspertów z całego świata.

Przesłanie tegorocznego Światowego Dnia Normalizacji podkreśla znaczenie norm w ochronie naszej planety. Aby zmniejszyć wpływ negatywnego oddziaływania człowieka na środowisko, niezbędne są: chęć dokonania zmian, konkretne działania i odpowiednie narzędzia. Jednym z takich narzędzi są oczywiście Normy Międzynarodowe.
Normy uwzględniają aktualne, sprawdzone i realne rozwiązania wyzwań technicznych. Pomagają dzielić się specjalistyczną wiedzą i doświadczeniem w szerokim zakresie zarówno w krajach rozwiniętych, jak i rozwijających się. Normy obejmują wszystkie aspekty oszczędności energii, jakości wody i powietrza. Określają znormalizowane protokoły i metody pomiaru. Ich szerokie zastosowanie pomaga zmniejszyć wpływ produkcji i procesów przemysłowych na środowisko naturalne, ułatwia ponowne wykorzystanie ograniczonych zasobów i poprawia efektywność energetyczną.
Z okazji dzisiejszego święta życzymy wszystkim dalszych sukcesów w rozwoju normalizacji, która wspiera ochronę środowiska naturalnego i dostarcza rozwiązań dla światowych wyzwań.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij