Grupa RENEX otrzymała właśnie tytuł HIT 2020 II-Stopnia w kategorii FIRMA ROKU.

Kapitała konkursu doceniła i przyznała nagrodę za „dynamikę rozwoju oraz model zarządzania przedsiębiorstwem dostarczającym na rynki polskie i światowe najnowsze technologie w zakresie produkcji i serwisu urządzeń elektronicznych”.

Projekt Gospodarczo-Samorządowy HIT Regionów realizowany jest od połowy lat 90-tych i działa obecnie na obszarze województw wielkopolskiego, lubuskiego, pomorskiego i kujawsko-pomorskiego. Kapitułę tworzy szerokie spektrum najwyższej klasy specjalistów ze sfer gospodarki i samorządu terytorialnego. Przedsięwzięcie nagradza i wyróżnia firmy i inne podmioty za ich szczególne osiągnięcia w zakresie wytwarzanych produktów, usług oraz dokonań. Oceniane jest przede wszystkim ich nowatorstwo, jakość i rodzaj osiągniętych z ich udziałem korzyści. Uwzględniane są również szeroko rozumiane działania organizacyjne i proekologiczne.

„To dla nas cenne wyróżnienie. Szczególne podziękowania, należą  się jednak dla naszego Zespołu specjalistów, to tak naprawdę im – ludziom tworzącym Grupę RENEX, należą się podziękowania i gratulacje. W chwili kiedy było to najważniejsze – w nowej trudnej sytuacji związanej z pandemią, wdrażając nowe schematy i metody – stanęli na wysokości zadania i wciąż dynamicznie rozwijali działalność Grupy RENEX w Polsce i za granicą. Dzięki nowym, innowacyjnym rozwiązaniom związanym z automatyzacją i robotyzacją procesów produkcyjnych, pomogliśmy również wielu naszym Klientom.” Komentowali Państwo Marzena Szczotkowska-Topić i Predrag Topić – właściciele Grupy RENEX.

Dla Grupy RENEX był to już drugi nagroda w tym plebiscycie. W ubiegłym roku Grupa została nagrodzona tytułem HIT 2019 za autorski projekt, wprowadzenie na rynek innowacyjnego robota lutowniczego marki REECO oraz działania w oparciu o 30-letnie tradycje.

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij