W dniu 16 czerwca 2021 odbędzie pierwsza konferencja Eurobiotech Online, która jest wydarzeniem towarzyszącym 8th Central European Congress of Life Sciences Eurobiotech.

Lokalizacja:
Online
Data rozpoczęcia:
16.06.2021
Data zakończenia:
16.06.2021
Strona www:
https://www.eur...

Konferencja Eurobiotech Online organizowana jest przez firmę Targi w Krakowie we współpracy z Komitetem Biotechnologii Polskiej Akademii Nauk. Jest to wydarzenie towarzyszące 8. Konferencji Eurobiotech. Podczas czerwcowego wydarzenia grono wybitnych naukowców z całego świata przygotuje ekskluzywne prezentacje. Poruszone zostaną dotąd nie prezentowane tematy. Aby stworzyć warunki poznania i transferu wiedzy, na spotkaniu nie tylko wystąpią główni prelegenci, ale również zostanie organizowana sesja plakatowa online.

Misją, która przyświeca stworzeniu jednodniowej konferencji online jest utrzymanie płynnego kontaktu pomiędzy badaczami z dziedziny biotechnologii. Jest to niewątpliwie czas dynamicznego rozwoju, a co za tym idzie wzmożonej pracy nad badaniami, która powinna mieć możliwość przedstawienia szerszemu gronu odbiorców. Dlatego też stworzono jednodniowe wydarzenie, aby dać forum do prezentacji swoich wyników i przemyśleń.

Konferencja EUROBIOTECH Online będzie wspaniałym wstępem do dalszej wymiany wiedzy oraz poszerzania naukowych horyzontów. Rejestracja na wydarzenie już trwa.

Więcej informacji możecie Państwo znaleźć na oficjalnej stronie internetowej: https://www.eurobiotech.krakow.pl/gb/online.html

W związku z wejściem w dniu 25 maja 2018 roku nowych przepisów w zakresie ochrony danych osobowych (RODO), chcemy poinformować Cię o kilku ważnych kwestiach dotyczących bezpieczeństwa przetwarzania Twoich danych osobowych. Prosimy abyś zapoznał się z informacją na temat Administratora danych osobowych, celu i zakresu przetwarzania danych oraz poznał swoje uprawnienia. W tym celu przygotowaliśmy dla Ciebie szczegółową informację dotyczącą przetwarzania danych osobowych.
Wszelkie informacje znajdziesz tutaj.
Zachęcamy również do zapoznania się z naszą nową Polityką Prywatności.
W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z naszym Inspektorem Ochrony Danych Osobowych pod adresem iodo@elamed.pl

Zamknij